Jouw occasion Hyundai Veloster
Koop -> Aanschaffen
8.450,-
Lease -> Berekenen
Vanaf € 112,92 per maand
  • 177.716 km
  • 2013
  • Benzine
  • Handgeschakeld

Meer informatie? Bel ons gerust op 0517 39 22 22

Specificaties van deze Hyundai Veloster

Kenteken:
6-SHJ-04
Merk:
Hyundai
Model:
Veloster
Vermogen motor pk:
141
Bouwjaar:
2013
Kleur:
Vitamin C Pearl
Bekleding:
Half leder / stof
Cilinder inhoud:
1.591 cc
Aantal sleutels:
2
Onderhoudsboekjes:
ja
Brandstof gemiddeld verbruik:
5,90L/100 km
Energielabel:
B
Btw marge:
Marge
Tellerstand:
177.716 km
Brandstof:
Benzine
Type:
1.6 GDI i-Vision | 18inch | Panoramadak |
Cilinder aantal:
4
Transmissie:
Handgeschakeld
Massa:
1.160 kg
Apk tot:
17 oktober 2025

Omschrijving van deze Hyundai Veloster

de unieke Hyundai Veloster, een opvallende auto die zijn debuut maakte als conceptcar op de Seoul International Motor Show in 2007, en in 2011 ook daadwerkelijk in productie ging. Deze "2+1 coupe" heeft een innovatieve indeling met één grotere deur aan de bestuurderszijde en twee kleinere deuren aan de passagierszijde.

Met zijn eigenzinnige design is de Veloster perfect voor wie zich wil onderscheiden op het Nederlandse wegennetwerk.

Hyundai-modellen hebben hoge scores behaald in betrouwbaarheidsonderzoeken, wat betekent dat je kunt rekenen op een auto die minder vaak problemen vertoont en langer meegaat dan veel concurrenten. Dit maakt de Hyundai Veloster een top keuze voor de tweedehands autokopers.

Kom snel langs voor een proefrit en ervaar zelf wat de Veloster te bieden heeft.

Alle opties van deze Hyundai Veloster

Elektrisch glazen panorama-dak
Lichtmetalen velgen 18"
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
mistlampen voor
Parkeersensor achter
Multimedia-voorbereiding
Radio-cd/mp3 speler
Stuurwiel multifunctioneel
Cruise control
Boordcomputer
Elektrische ramen voor en achter
Lederen/stof bekleding
Lederen stuurwiel en versnellingspook
Sportstoelen
Stuurbekrachtiging
Start/stop systeem
Achteruitrijcamera
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Elektronisch Stabiliteits Programma
Rijstrooksensor
electronic climate control
centrale vergrendeling met afstandsbediening

Documenten over deze Hyundai Veloster

Interesse in deze Hyundai Veloster

Heb je interesse in deze occasion of zit je nog met vragen? Wij helpen je graag zo snel mogelijk op weg. We zijn bereikbaar tot 22.00 uur.

- Levi van de Water Verkoopadviseur

Koop deze Hyundai Veloster direct online

  • Gratis aan huis bezorgdKoop je een nieuwe auto online, dan zorgen wij ervoor dat de auto gratis bij je thuis wordt afgeleverd.
  • Nu bestellen, morgen rijdenBestel je de auto vandaag, dan staat hij morgen al op de oprit. Waar in Nederland je ook woont.
  • Zes maanden garantieOnze occasions zijn met zorg uitgezocht. Daarom krijg je 6 maanden landelijke garantie.

Hoe werkt het?

  1. 1 Wil je jouw droomauto meteen online kopen? Vul dan het formulier in en stuur het naar ons toe.
  2. 2 Wij behandelen uw bestelling en maken de auto rijklaar.
  3. 3 We maken een afspraak met u om de auto bij u thuis te bezorgen. Dat kan morgen al!
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Aanschafformulier

"*" geeft vereiste velden aan

DD dash MM dash JJJJ
*
*
* Bij een grijs kenteken auto dient de btw nog betaald te worden
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

De plus van Auto Synyco

  • Betrouwbare jonge occasionsDe meest complete auto voor de beste prijs. Wij leveren jonge occasions met een heldere historie.
  • Rijklaar met 6 maanden garantieOnze vakmensen leveren altijd de beste service. Daar hoort kostenvrij 6 maanden landelijke garantie bij.
  • Gratis proefrit aan huisGeen tijd om naar Friesland te komen? Dan komen wij naar jou voor een gratis proefrit aan huis.
  • Klanten geven ons een 9,6Wij houden van tevreden klanten. Daarom zijn we trots op meer dan 200 lovende reviews.
Lees alle reviews
In alle opzichten zeer tevreden
Vanaf eerste moment tot aan levering is alles uitstekend verlopen.. Met name met Johan is het goed onderhandelen, en je heb je niet met een snelle irritante verkoper te maken. En dat heeft mij dat vertrouwen gegeven om zaken te doen. Kortom bij een volgende auto ga ik zeker bij Synyco te raden.
John uit Eindhoven
Prettige aankoop van L&C
Vandaag onze nieuwe auto opgehaald bij Synyco. Afgelopen maandag een proefrit gemaakt in één van de vele L&C die ze te koop hebben. Een nette auto met een mooie km-stand en trekhaak! Jay de verkoper heeft ons goed geholpen van alles uitgelegd en terwijl wij een proefrit maakten een goede inruildeal voor onze auto gemaakt. Na een kop koffie en een broodje hebben we besloten om de auto te kopen. Met de supersnelle service van Jay konden we hem op woensdagmiddag al afhalen. Jay bedankt en we hopen op vele veilige km!
Gerard uit Gieterveen
Erg tevreden
Auto Synyco, in Franeker , wij zijn erg tevreden over de service , goed geholpen door Harmjan, hij is een man van zijn woord .afspraak is afspraak . Het is zeker een aanrader als u op zoek bent naar een nieuwe Auto. Fam Aukema uit Hilversum .
Dirk uit Hilversum
Top service, klantvriendelijk bedrijf. Aanrader!
Heldere communicatie, vriendelijk en duidelijke afspraken. Alles geregeld zoals afgesproken. Prima gedaan, zoals het hoort. Wouter, bedankt voor de fijne ondersteuning bij de aankoop van de Renault Zoe. We zijn er blij mee!
Nolleke uit Harlingen