Deze Dacia Duster Prestige uit 2016 verkeert in een nette en verzorgde staat. De laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd bij een kilometerstand van 147.950 door Autopaleis Leeuwarden. Tijdens deze onderhoudsbeurt is tevens de distributieketting vervangen, zie fotoreportage.
De Dacia Duster staat bekend om zijn robuuste karakter en praktische inzetbaarheid. Met zijn hogere zitpositie en goede overzicht biedt deze SUV een comfortabele rijervaring, zowel in het dagelijkse verkeer als tijdens langere ritten. Het model combineert functionaliteit met een stoere uitstraling en is geliefd vanwege zijn veelzijdigheid. Dankzij zijn ruime interieur en praktische eigenschappen is de Duster geschikt voor uiteenlopende doeleinden, van woon werkverkeer tot recreatief gebruik.
Ook qua uitrusting is deze Prestige uitvoering compleet samengesteld. Het interieur biedt een comfortabele zit en een verzorgde uitstraling dankzij de lederen bekleding, terwijl praktische voorzieningen het dagelijks gebruik eenvoudig maken. De bullbar versterkt bovendien het stoere karakter van de auto.
O.a. uitgevoerd met: lederen bekleding, vierseizoensbanden, trekhaak, bullbar, parkeersensoren achter, navigatiesysteem, etc..
Deze Dacia Duster is direct beschikbaar bij Auto Synyco voor klanten uit heel Nederland. Neem contact op voor meer informatie of een proefrit.





































































