Maria Sterk: Goede auto gevonden bij Auto Synyco
‘Maria Sterk wordt gesponsord door Auto Synyco’. Met deze tekst op haar auto rijdt de marathonschaatsster uit Hallum door het hele land.
Lees verder »
De klant verteld: Siep Hoekstra
Autobedrijf Synyco in Franeker, onder leiding van directeur Johan Tuinstra, staat bekend om zijn enthousiasme, kwaliteit en  betrouwbaarheid. Zo ook bij schaatstrainer Siep Hoekstra.
“Ik ben in en in tevreden over Auto Synyco"
Lees verder »
Autobedrijf Synyco 75 jaar lid van BOVAG
Autobedrijf Synyco uit Franeker vierde op 28 Juni een wel heel bijzonder jubileum: het onafhankelijke autobedrijf is maar liefst 75 jaar aangesloten bij BOVAG.
Lees verder »
Nieuwste advertentie
geplaatst op: 06-02-2012
Bekijk hier onze nieuwste advertentie.
Lees verder »
Keatslease, de nieuwe Friese leasevorm
geplaatst op: 13-04-2011
De Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB) en Omni Lease uit Sneek hebben een sponsorovereenkomst afgesloten voor de periode van drie jaren.
Lees verder »


Youtube   Twitter

Maria Sterk: Goede auto gevonden bij Auto Synyco

‘Maria Sterk wordt gesponsord door Auto Synyco’. Met deze tekst op haar auto rijdt de marathonschaatsster uit Hallum door het hele land. Dat doet ze graag, want ze is een tevreden klant. “Het team van Synyco in Franeker is altijd enthousiast en meedenkend. Ik rijd nu bijna een jaar in een auto van Synyco en ik ben super tevreden”, aldus Sterk.

Tussen een krachttraining en een bezoek aan de fysiotherapeut door staat Maria deze krant te woord. Dat doet ze in haar auto, vanzelfsprekend, ‘hands free’ aan de telefoon. “Ik rijd nu in een Volkswagen Tiguan en die bevalt me prima.
Het is een kleine terreinwagen, dus ik zit iets hoger dan in een gemiddelde auto.” Afgelopen januari nam Maria Sterk de stap naar Auto Synyco. “Mijn schaatstrainer Siep Hoekstra vertelde me over zijn contacten met Auto Synyco. Toen ben ik bij Johan Tuinstra langsgegaan en heb gevraagd of hij iets voor me kon betekenen. Ik heb deze auto zelf gekocht en wordt deels door Auto Synyco gesponsord. Zo wordt het onderhoud aan mijn wagen door mijn het bedrijf geregeld. Dat verloopt altijd prima. De auto is al winterklaar gemaakt.

Ik rijd echt veilig over de weg.” Inmiddels heeft Maria Sterk al 40.000 kilometer in haar auto gereden. “Toen ik deze auto kocht stond er 80.000 kilometer op de teller. Nu staat er 120.000 kilometer op de teller. Dat wil wel zeggen dat ik veel rijd. Een goede auto vind ik dan heel erg belangrijk. Veiligheid staat bij mij voorop. Ik heb een goede auto gevonden bij Auto Synyco.” “Mijn contact met Synyco is goed. Het is een enthousiast team in Franeker. Afgelopen zomer ben ik op de racefiets even langsgekomen, gewoon om even bij te praten. Er heerst een gemoedelijke sfeer.”



De 32-jarige Maria Sterk schaatst voor het tiende achtereenvolgende jaar landelijke marathons. “Ik ben twee keer Nederlands Kampioen Marathonschaatsen op natuurijs geworden: in 2009 op de Weissensee in Oostenrijk en in 2010
op het Zuidlaardermeer in Nederland. Daarnaast ben ik houdster van het werelduurrecord op de marathon. Ik draai mee in de top 3 van het Nederlandse marathonschaatsen.”



 

» Berichtenarchief
 
Ga naar de site van de Bovag Ga naar de site van de Nationale Autopas
Auto Synyco B.V. - Leeuwarderweg 10 - 8801 BV Franeker - T: (0517) 39 22 22 - F: (0517) 39 08 80 - info@synyco.nl